sobota, 9/12/2023 | 5:54 CET
You are here:  / Ekonomia i Finanse / Wolność finansowa

Wolność finansowa

Myślę, że nie jest to popularny sposób budowania wolności finansowej. W telewizji nie promują takiego sposobu życia i nie mówią jak to zrobić. Wiedzy tej trzeba szukać samemu. Na pewno nie jest to łatwa sprawa, ale do zrobienia. Warto się zaangażować.

Czym konkretnie zajmuje się Pana biznes? Jakie produkty oferujecie? Czego można dowiedzieć się na szkoleniach?

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą. Zajmujemy się szeroko pojętą edukacją finansową. Oferujemy produkt franczyzowy i również produkty finansowe. Na szkoleniach można się dowiedzieć tego jak osiągnąć wolność finansową. Jak budować dźwignię finansową. Szkolenia prowadzone są przez praktyków biznesu.

ZOBACZ: Jak łatwo dorobić do pensji

Czy ktoś taki jak ja, student, autor stale rozwijającego się bloga oraz osoba aktywnie zainteresowana biznesem, inwestowaniem oraz rozwojem osobistym, może z Panem nawiązać jakąś formę współpracy?

Tak – jak najbardziej. Cały czas otwieram kolejne sieci franczyzowe, więc jestem otwarty na współpracę z ambitnymi, dobrymi ludźmi. Mam też wielu znajomych i zawsze mogę kogoś zarekomendować.

Dziękuję Panu za rozmowę.

PS. W kwestii wolności finansowej nie powstała na dzień dzisiejszy (moim zdaniem) lepsza książka niż Droga do finansowej wolności Bodo Schäfer’a. Gorąco polecam tą pozycję jako lekturę na wieczór.