czwartek, 21/9/2023 | 12:10 CEST
You are here:  / Ekonomia i Finanse / System kolejkowy – Kalisz

System kolejkowy – Kalisz

System kolejkowy to potoczna nazwa dla Systemu Kierowania Przepływem Klientów. Inna nazwa to Kolejkomat. System kolejkowy przydaje się w miejscach, w których potrzebna jest masowa obsługa klienta (banki, poczty, urzędy, przychodnie i szpitale, i inne duże instytucje, zarówno publiczne, jak i prywatne). Nasza firma ma wyjątkowe doświadczenie we wdrażaniu systemów kierowania przepływem klientów.

System kolejkowy to świetny sposób na poprawę obsługi klienta – zarówno dla klienta jak i dla obsługujących. Dzięki niemu firma ma możliwość usprawnienia obsługi klienta, oszczędzenia czasu i zasobów, a także poprawienia swojego wizerunku i ułatwienia pracy swoim pracownikom.
System kolejkowy przynosi także dodatkowe korzyści firmie – pozwala na pozyskanie wielu informacji statystycznych, które odpowiednio przeanalizowane pozwalają na efektywniejsze rozłożenie pracy i zasobów firmy. Dzięki tym statystykom można zoptymalizować ilość personelu, kontrolować jego efektywność i czas pracy.
System kolejkowy eliminuje konfliktowe sytuacje pojawiające się często w długich kolejkach.
System kolejkowy wita klienta zaraz po jego wejściu do instytucji, a następnie pomaga mu w trakcie obsługi.
Nasza firma pozwala klientom kupić odpowiednio dopasowany do potrzeb system kolejkowy, wraz z koniecznymi urządzeniami i oprogramowaniem. Proponujemy kompleksowe wdrożenie systemu – instalację, testy a także serwis.