sobota, 9/12/2023 | 7:17 CET
You are here:  / Ekonomia i Finanse / Podesty do pracy

Podesty do pracy

Podesty do pracy

Podesty ruchome to bez wątpienia sprzęty, bez których nie można się już obejść w niektórych sytuacjach. No cóż, człowiek ma to do siebie, że nader szybko przyzwyczaja się do różnych udogodnień i chętnie z nich później korzysta, w mniejszym, czy większym stopniu, ale zawsze.
Są takie branże, w których podesty używane są praktycznie non stop i w związku z tym firmy mają takie rzeczy na własność w swoich parkach maszynowych. Na pewno bez podestów nie mogliby się obejść elektrycy. Naprawa czy też remont trakcji elektrycznych odbywa się właśnie dzięki podestom. Po pierwsze, to bardzo wygodne, a po drugie, bezpieczne. Takich warunków elektrycy nie mieliby w przypadku, kiedy korzystaliby z drabiny.
Ale podesty potrzebne są jeszcze w innych miejscach. Kiedy trzeba pomalować elewację na ścianie wysokiego budynku lub umyć okna w wysokim biurowcu te stają się po prostu niezastąpione. A przycinanie zbyt wysokiego drzewa, które zagraża przechodniom też możliwe jest w zasadzie tylko przy użyciu tego sprzętu. Aż trudno uwierzyć, że kiedyś obywaliśmy się bez takich rzeczy.

kluczowe słowa: Audyt wewnętrzny GHP, GMP, HACCP – poradnik praktyczny, Pomiary metodą Tegova, Przyczepka samochodowa WNP Suski, decyzja deklaratoryjna