czwartek, 21/9/2023 | 11:16 CEST
You are here:  / Ekonomia i Finanse / Parkmar

Parkmar

Nasza firma powstała w roku 2010 w Bydgoszczy, podstawowym profilem jej działalności było prowadzenie kampanii reklamowych za pośrednictwem linków sponsorowanych Google Adwords.

Tworzyliśmy także proste serwisy internetowe zwane wizytówkami.

Z czasem nasza działalnośc nabrała szerszego rozmachu, zaczęliśmy oprócz wizytówek tworzyć bardziej rozbudowane strony www z własnym systemem CMS, sklepy internetowe, szablony allegro, projektujemy logotypy, wizytówki, ulotki. Naszą działalność poszerzyliśmy także o pozycjonowanie stron SEO.

Linki sponsorowane – reklama w wyszukiwarkach

Jak działa Google Adwords?

Pay per Click to opłata za przekierowanie internauty do Twojej strony poprzez link reklamowy, który zostaje umieszczony w portalach lub wyszukiwarkach. Forma ta pozwala precyzyjnie i skutecznie przekierować do oferty tych, którzy szukają informacji wpisując w internecie konkretne frazy kluczowe.

Adres Twojej strony jest wyświetlany bezpłatnie. Dopiero za skuteczne przekierowanie do treści na stronie pobierana jest niewielka opłata. Dzięki temu wiele firm zwiększa sprzedaż swoich produktów oraz usług ponieważ trafniej pokazują się tam, gdzie szukają ich zainteresowani.

Możesz być spokojny ponieważ przygotujemy odpowiednią strategie dla Twojej firmy i określimy skuteczne frazy kluczowe, które są powiązane z Twoją działalnością. Dodatkowo podłączymy program statystyczny analizujący ruch na stronie, dzięki któremu otrzymasz raporty prezentujące nie tylko działania na stronie, ale także np. ilość przekierowań do „kontaktu” lub ilość pobranych plików PDF.

Prosty i szybki sposób dotarcia do Twojej oferty przez zainteresowanych przyczyni się do pozyskania nowych klientów.

Będziesz miał bezpośredni kontakt z osobą zajmującą się Twoją kampanią, więc w przypadku pytań, ewentualnych sugestii lub chęci otrzymania raportu wystarczy zadzwonić bądź wysłać e-mail. Gwarantujemy szybką odpowiedź, ponieważ zależy nam na najlepszej obsłudze naszych klientów.

Jeśli zdecydujesz się na podjęcie współpracy otrzymasz coś jeszcze..

Przeprowadzimy dla Ciebie kampanie testową. Przekonaj się , że warto…

Wpłać 100 zł na budżet reklamowy, a otrzymasz 250 zł dodatkowych środków na przekierowania.

Aktywacja konta po wpłacie 307,5 zł brutto.

100 zł netto na przekierowania

+ 150 zł przeprowadzenie kampanii