sobota, 9/12/2023 | 5:24 CET
You are here:  / Ekonomia i Finanse / Firmy w Krakowie – Kalisz

Firmy w Krakowie – Kalisz

Wyobraź sobie człowieka, który przepracował w jakimś zakładzie połowę swojego życia. Człowieka, który żył sobie z dnia na dzień, rano wstawał o tej samej porze, odrabiał swoje 8 godziny na etacie, wracał do domu, jadł obiad, popatrzył w telewizor i szedł spać. Człowieka, dla którego obsługa komputera to wyzwanie, a internet to czarna dziura. Człowieka, który sądził, że doczeka emerytury na swojej posadzie, a raptem stanął przed koniecznością jej zmiany.

Przejrzał już ogłoszenia o pracę, ale nic nie znalazł, postanawia więc poszukać innych firm, które robią to gdzie mógłby się przydać. I tak oto staje przed obliczem wyszukiwarki i zastanawia się o co ją zapytać. Nie będzie jednak szukał „operator frezarki Kraków” tylko wpisze hasło „firmy w Krakowie”. Potem się zdziwi widząc kilka katalogów z danymi teleadresowymi i w najlepszym przypadku kliknie na linki do stron www tych firm. Po kilku się zniechęci, przeświadczony o tym, że internet jest albo za trudny, albo przereklamowany.
Dla takich poszukiwaczy przydałby się katalog z prawdziwego zdarzenia, który po wpisaniu frazy firmy w Krakowie, pokaże od razu okienka typu czego szukasz – branża, praca, klient, oferta itp. Takiego katalogu dla początkujących, który nie tylko pomógłby im poruszać się w sieci, ale i ułatwił firmom kontakt z takimi osobami.