sobota, 9/12/2023 | 6:05 CET
You are here:  / Ekonomia i Finanse / 60220 jak wyłączyć plus

60220 jak wyłączyć plus

Obowiązkowym warunkiem, jaki musi spełniać każda firma, czy też osoba zajmująca się tworzeniem i pozycjonowaniem stron internetowych jest monitorowanie pozycji danej strony w Google, lub innych wyszukiwarkach.

Kolejnym krokiem jest wybór, (który często bywa bardzo trudny z powodu mnogości ofert od przeróżnych firm zajmujących się monitorowaniem pozycji stron), którą firmę wybrać?

Początkujący pozycjoner musi wtedy podjąć KLUCZOWĄ decyzję, jaki serwis wybrać.

Z jednej strony mamy rozwiązania tanie, zachwalane i podobno niezawodne. Z drugiej strony zagraniczne pakiety służące do audytowania, monitorowania, linkowania i innych akcji, często niepotrzebnych.

Takie „Kombajny SEO” może i wydają się kuszącym rozwiązaniem, jednak kiedy już zobaczymy kosmiczne ceny, które wcale nie współgrają z jakością usługi, prawdopodobnie z nich zrezygnujemy.

W tym momencie musimy wybrać pomiędzy jakością, a ceną…

NIEPRAWDA!

Jako pozycjoner z długoletnim doświadczeniem, przetestowałem wiele serwisów monitorujących pozycje stron. Zarówno te, które skusiły mnie swoją niską ceną, jak i te, które miały być kompleksowym rozwiązaniem, jaki miałby pomóc mi, a wręcz wyręczyć w wielu kwestiach związanych z pozycjonowaniem – oczywiście za kosmiczną cenę sięgającą nawet 2 tys. zł.

Obydwa rozwiązania okazały się totalną porażką.

Przerwy w działaniu
Wadliwe algorytmy
Nieprawdziwe wyniki pozycji
Brak pomocy ze strony Supportu
„Przepakowanie” usługi niepotrzebnymi „podusługami”
Ceny, które są zupełnie niewspółmierne do oferty

To tylko niektóre z faktów, które sprawiły, że zacząłem szukać alternatywnych rozwiązań.

Jak zapewne się domyślacie dzięki Logo, na samej górze artykułu, moje poszukiwania zakończyły się i odkryłem istną „perełkę” – mowa oczywiście o SeoStation.pl.

Piszę ten artykuł, aby młodzi pozycjonerzy nie musieli przechodzić przez to samo co ja, a od razu wybrali rozwiązanie, które za niewielką cenę oferuje ogrom możliwości.

Według moich spostrzeżeń i doświadczeń SeoStation jest absolutnym liderem w monitoringu pozycji!

Pewnie macie już dosyć mojego dość „blogowego” stylu pisania, więc przejdę do konkretów:

PROFESJONALIZM

– SeoStation codziennie monitoruje moje strony, od początku mojej współpracy z tą firmą, nie było ani jednej przerwy, awarii czy innej sytuacji, która wpłynęłaby na jakość informacji, które przecież są podstawowym elementem pozycjonowania.

WYGODA UŻYTKOWANIA

– SeoStation posiada tak przygotowany interfejs, żeby każdy nowy Klient od razu wiedział co i gdzie się znajduje. Nie ma problemu, aby odnaleźć to czego właśnie szukamy, a całość jest bardzo intuicyjna – wielkie uznanie dla osoby, która to przygotowała, gdyż nigdzie korzystanie z takiej usługi nie było wygodniejsze i przyjemniejsze!

CENA

– 100 zł brutto/msc za pakiet PRO (LINK), który w pełni spełnia moje wymagania, może z początku wydaje się dość wysoka, jednak szybko przekonasz się, że są to bardzo dobrze wydane pieniądze !

ELASTYCZNOŚĆ i dopasowanie PAKIETÓW dla potrzeb Klienta

– SeoStation ma w ofercie zaskakująco dobrze dobrane i zróżnicowanie pakiety cenowe, poza tym możemy korzystać z ich usług za darmo ( sam tak zrobiłem, celem przetestowania usługi ). Niestety mankamentem jest mała ilość fraz do monitorowania za darmo ( tylko 3 frazy ) – jest to niestety zdecydowany minus, ponieważ taka ilość fraz może okazać się zbyt mała aby odpowiednio przetestować serwis.

NIEZAWODNA POMOC

– W razie jakichkolwiek kłopotów możemy liczyć na szybką i profesjonalną pomoc ze strony serwisu. Ma się poczucie, że pracownikom SeoStation na prawdę zależy na Kliencie. W przypadku innych serwisów niestety Support był kiepski, odczuwałem, że zależy im tylko na „odbębnieniu” sprawy. Wielokrotnie musiałem sam radzić sobie z problemami, które to oni powinni rozwiązać!

Z ręką na sercu, jako pozycjoner mogę polecić każdemu zainteresowanemu to niezawodne narzędzie – serdecznie zapraszam na ich stronę, gdzie doczytasz resztę szczegółów, a także rozwiejesz jakiekolwiek wątpliwości, jeśli jednak nie – WAL DO SUPPORTU – z pewnością Ci pomogą i doradzą.